Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai labai svarbu kuo greičiau bei tiksliau informuoti visuomenę apie atsiradusią grėsmę ir pateikti rekomendacijas, kaip elgtis vienu ar kitu atveju, todėl Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos ragina savo telefono aparate suaktyvinti gyventojų perspėjimo ir informavimo pranešimų priėmimo funkciją.

 

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos paskirtis yra ekstremaliųjų situacijų ar jų grėsmės atvejais teikti Lietuvos gyventojams ir užsienio valstybių piliečiams, esantiems Lietuvos teritorijoje, perspėjimo ir informavimo paslaugas mobiliaisiais telefonais. Ši paslauga gyventojams nemokama.

 

Sukurtos naujos taikomosios programos Android ir iOS operacinėms sistemoms, kurios patalpintos internetinėse „„Google Play“ ir „Apple App Store“ elektroninėse parduotuvėse. Perspėjimo pranešimus gali gauti visi.

 

Kaip telefono aparate suaktyvinti pranešimų priėmimų funkciją, pagalbą arba daugiau rasite  informacijos internetiniame puslapyje http://gpis.vpgt.lt/